Ieteikt:
Radošais konkurss skolēniem
Jaunumi / 20. Septembris 2019 09:22 / 2207x /

Radošais konkurss skolēniem "Šķiro un radi!"

SIA “Jēkabpils pakalpojumi” vēlas pievērst mūsu pilsētas jaunās paaudzes uzmanību atkritumu šķirošanas un to samazināšanas nozīmīgumam ikdienā, kā arī šobrīd tik populārā beziepakojuma dzīvesveida popularizēšanai, tāpēc aicinām Jēkabpils izglītības iestāžu audzēkņus piedalīties mūsu rīkotajā radošo darbu konkursā “Šķiro un radi!”

Piedaloties konkursā, Jēkabpils bērniem un jauniešiem tiek sniegta iespēja apliecināt sevi radošā mākslā un atdzīvināt vispārdrošākās idejas, sacenšoties ar vienaudžiem radošumā.

Konkursa ietvaros Jēkabpils interešu izglītības pulciņu un vispārizglītojošo skolu 1.-9. klašu audzēkņiem ir jāizveido dizaina vai interjera priekšmets, sadzīvē praktiski pielietojama lieta, aksesuārs, vides objekts, vai tamlīdzīgs radošs darbs no izlietotā pudeļu, tetrapaku, skārdeņu, stikla pudeļu utml. iepakojuma.  Izveidotā darba fotogrāfija jāiesūta konkursa organizētājam līdz š.g. 1.novembrim, aizpildot reģistrācijas anketu. 

Konkursa nolikums

Uzvarētāji saņems vērtīgas balvas. Būs arī sadarbības partneru – Zaļā josta, Latraps, ‘’Vērtīgs’’ drukas un reklāmas studija un Jēkabpils pilsētas pašvaldības sagādātās pārsteiguma balvas.

Lai atraktīvs un radošs noskaņojums radot pārdrošākās idejas!