Ieteikt:
2018. gadā SIA “Jēkabpils pakalpojumi” noslēguši līgumu ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību par zāles pļaušanu
Jaunumi / 9. Maijs 2018 15:27 / 1265x /

2018. gadā SIA “Jēkabpils pakalpojumi” noslēguši līgumu ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību par zāles pļaušanu

2018. gadā SIA “Jēkabpils pakalpojumi” noslēguši līgumu ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību par zāles pļaušanu pašvaldībai piederošajās teritorijās. 

Pilsētā ik dienu no plkst. 7.00 zāles pļaušanas darbus veic septiņi SIA ”Jēkabpils pakalpojumi” darbinieki. Kopējais pļaušanas teritoriju apjoms 2018. gadā pilsētā ir 99.10 ha, no kuriem, pēc līguma, 37.33 ha uzņēmuma darbinieki nopļauj tiklīdz zāles garums ir sasniedzis 10- 12cm. Pārējā teritorijā zāle tiek pļauta pēc Jēkabpils pilsētas pašvaldības pieprasījuma. Zāle, kā bioloģiskie atkritumi, tiek nogādāta sadzīves atkritumu poligonā «Dziļā vāda» uz kompostu.


Iepriekšējos gados SIA “Jēkabpils pakalpojumi” darbinieki pļāva SIA “JK Namu pārvalde” teritorijas, bet, augot uzņēmuma kapacitātei, šogad par zāles pļaušanu noslēgts līgums ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību. Līdz ar to SIA “Jēkabpils pakalpojumi” šosezon nepļauj zāli SIA “JK Namu pārvalde” teritorijā, bet pilda līgumu, pļaujot un savācot zāli tikai pilsētas pašvaldībai piederošajās zāles pļaušanas teritorijās.

SIA “Jēkabpils pakalpojumi” iegādāta jauna pļaušanas tehnika efektīvai zāles pļaušanas darbu veikšanai par kopējo summu 5252.07 eiro bez PVN. Uzņēmums par summu 32057.24 eiro bez PVN iegādājies arī tehnikas vienību, kas ir pārveidojama un lietojama gan zāles pļaušanas un
savākšanas darbiem, gan lapu savākšanai rudenī, gan sniega tīrīšanai ziemā. Kopumā uzņēmumam zāles pļaušanas darbiem ir 9 tehnikas vienības.