Ieteikt:
“Jēkabpils pakalpojumi” arī šogad apmeklēs skolēnus ar vides izglītības programmu “Es i zaļš”
Jaunumi / 16. Marts 2023 11:05 / 163x /

“Jēkabpils pakalpojumi” arī šogad apmeklēs skolēnus ar vides izglītības programmu “Es i zaļš”

Sākot ar šī gada 20. martu atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums “Jēkabpils pakalpojumi” uzsāks īstenot izglītojošu pasākumu programmu Jēkabpils pilsētas izglītības iestādēs “Es i zaļš”. Pagājušā gada pavasarī pieprasījums pēc dažādām nodarbībām, kas saistītas ar vides jautājumiem, atkritumu šķirošanu un “gudru” iepirkšanos, bija patiešām liels, tāpēc arī šogad bērniem un jauniešiem tiks piedāvātas gan dažādas lekcijas, gan iespēja doties plogging pārgājienos.

Šogad izglītojošo pasākumu programmas “Es i zaļš” ietvaros skolēniem būs iespēja apmeklēt uzņēmumu SIA “Jēkabpils pakalpojumi”. “Šādu aktivitāti organizēsim pirmo reizi. Plānojam skolēniem klātienē parādīt šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumu, izstāstīt kā ikdienā rit darbi atkritumu apsaimniekošanā, kā arī dosim iespēju iejusties atkritumu izvešanas darbinieku lomā, sēžoties pie atkritumu savākšanas auto stūres,” stāsta atkritumu apsaimniekošanas speciāliste Inita Zaķe. Līdzīgi kā pagājušajā gadā, piedāvājam arī doties plogging (atkritumu savākšanas) pārgājienos vai piedalīties nodarbībās par atkritumu šķirošanu un cilvēku ietekmi uz apkārtējo vidi. Visas nodarbības tiks organizētas atbilstoši skolēnu vecumam- atraktīvā, skolēniem saistošā veidā ar dažādiem radošiem uzdevumiem.

Plānots, ka izglītojošo pasākumu programma “Es i zaļš” skolās šajā gadā tiks realizēta līdz 31. maijam, tāpēc aicinām klašu grupas pieteikties kādai no aktivitātēm savlaicīgi.

Uzzināt vairāk par pasākumu programmu kā arī pieteikties nodarbībām var zvanot pa telefonu +371 28306068, vai rakstot uz e-pastu ieva.kancane@jekpak.lv

Atgādinām, ka informācija par atkritumu šķirošanu Jēkabpilī pieejama SIA “Jēkabpils pakalpojumi” mājas lapā www.jekpak.lv