Ieteikt:
Aicina apmeklēt instruktāžu velotrases (Pump track) lietošanai
Jaunumi /Paziņojumi / 19. Jūnijs 2019 08:53 / 1536x /

Aicina apmeklēt instruktāžu velotrases (Pump track) lietošanai

 Piektdien, 21.jūnijā no plkst. 13:00- 16:00 SIA “Jēkabpils pakalpojumi” sadarbībā ar SIA “City playgrounds” aicina interesentus apmeklēt velotrases (pump track) instruktāžu, un kopā “iebraukāt” jauno trasi! 

SIA “Jēkabpils pakalpojumi” ceļu būvinženieris Aigars Začests stāsta: “Sākotnēji plānojām darbus pabeigt līdz Jēkabpils pilsētas svētkiem, kas notiks no 4. līdz 6. jūlijam, bet esam gandarīti, ka darbus izdevies pabeigt ātrāk. Lielās bērnu un jauniešu intereses dēļ, šobrīd, mūsuprāt, ir nepieciešams braucējiem sniegt informāciju par trases lietošanas noteikumiem un nepieciešamo ekipējumu. Pie trases ir uzstādītas drošības un informējošās zīmes, kas informēs apmeklētājus par lietošanas noteikumiem, nepieciešamajiem aizsargelementiem un trases apmeklētāju pienākumiem, taču uzskatu, ka interesentiem būs vērtīgi iepazīt trasi kopā ar tās veidotājiem, un profesionāliem braucējiem.”

Velotrases instruktāžu veiks SIA “City playgrounds” pārstāvji, kuri piedalījušies arī trases būvniecības darbos un ir braucēji ar pieredzi. Uzņēmuma darbinieki atgādina- trasē obligāti nepieciešams lietot ķiveri, un vēlams lietot arī roku, kāju aizsargus! Tas nozīmē, ka ierodoties uz instruktāžu un trases “iebraukāšanu” šis ekipējums ir nepieciešams.Sīkāku informāciju par nepieciešamo ekipējumu var uzzināt, zvanot pa tālruni 27020668

Kā iepriekš ziņots, velotrases būvniecība Filozofu ielā 15, Jēkabpilī tika uzsākta šī gada marta sākumā. Velotrase ir rūpīgi analizēta un plānota aktīvās atpūtas vieta pilsētā, pielāgota visa vecuma un līmeņa braucējiem. Tā ir speciāli konstruēta asfalta trase, kas sastāv no dažāda izmēra kalniņiem, virāžām un nelieliem tramplīniem. Izmantojot kalniņu sniegto paātrinājumu, braucēji spēj braukt neminot pedāļus. Trases plānojums veidots tā, lai visa teritorija būtu pārskatāma no jebkuras vietas un izslēgtu sadursmes riskus. Trasi ir iespējams izmantot 8 pārvietošanās līdzekļiem– kalnu divriteņiem, bmx, skeitbordiem, skrejriteņiem, skrituļslidām, longbordiem.

Velotrases oficiālais atklāšanas pasākums notiks Jēkabpils pilsētas svētku ietvaros 6. jūlijā.